Deva Kepez İlçe Teşkilatı, okulların ara tatile girmesinin ardından çocuklara yönelik çalışmalara ağırlık verdi.  Bu kapsamda Yavuz Selim Mahallesi'ne kurulan açık hava sineması ile ilçedeki çocuklara film gösterimi yapıldı. İlçe Başkanı Mehmet Siyahkoç'un talimatıyla Halkla İlişkiler Başkanı Recep Yıldırım, Kadın Politikaları Başkanı Güler Cengiz ve Sosyal Politikalar Başkanı Özge Arpalık Zengin'in koordinasyonunda düzenlenen sinema gösterimde çocuklar ve DEVA Partililer birlikte film izledi. Açık havada sinema keyfi yaşayan çocukların keyfi görülmeye değerdi. Etkinliğe DEVA Partisi İl Başkanı Selda Öner de katıldı.

AMAÇ KALİTESİ ZAMAN

DNA’nın kimyası Antalya Bilim Merkezi’nde konuşulacak DNA’nın kimyası Antalya Bilim Merkezi’nde konuşulacak

Film gösteriminin ardından Kepezli çocuklara tatilde okumaları için kitap dağıtıldı. Film gösteriminin ardından DEVA'lı yöneticiler öğrencilerle birlikte çevre temizliği yaptı. Etkinlik hakkında bilgi veren Halkla İlişkiler Başkanı Recep Yıldırım, "Öğrencilerin tatilde sosyal aktivite yapması için böyle bir çalışma yaptık derken,  Sosyal Politikalar Başkanı Özge Arpalık Zengin, "Kepezlilerin sosyal etkinliklerden eksik kalmamaları gerekiyor. Film izlerken biz de onlarla çocuk olduk. Tatillerini kaliteli geçirmeli için de kitap dağıtımı yaptık" diye konuştu.

ONLAR BİZİM GELECEĞİMİZ

"Onlar bizim çocuklarımız" diyerek projeyi özetleyen DEVA Kepez İlçe Başkanı Mehmet Siyahkoç, "Teşkilat olarak sürekli yeni proje üretmek için çabalıyoruz. Çocuklara ayrı önem veriyoruz. Çünkü onlar geleceğimiz. Şimdiden geleceğimizin temelini sağlam atmak istiyoruz" dedi. Film gösteriminin büyük ilgi gördüğünü ifade eden Başkan Siyahkoç, "İmkanlar dahilinde açık hava film gösterimini diğer mahallelerde de yapacağız. Bu çalışmaları yaparken emek harcıyoruz, vakit harcıyoruz fakat çocukların bir gülüşü tüm yorgunluğumuzu alıyor" şeklinde konuştu.

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM