Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) 31 Mart 2024 yerel seçimleri aday adaylık süreci 13 Kasım’da başladı. Aksu’da meclis üyeliği için ilk başvuran isim ise ilçe yönetiminden Sedat Temel oldu. Temel, her zaman devletçilik ve milliyetçilik hassasiyetiyle hareket ettiğini ve meclis üyesi olması halinde aynı hassasiyetle hareket etmeye devam edeceğini ifade etti.

İsa Yıldırım görevi devraldı İsa Yıldırım görevi devraldı

BAŞARILAR DİLİYORUM

İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, başvuruda bulunan Sedat Temel’e teşekkür etti. Başkan Üstün, “Partimizde hepinizin bildiği üzere aday adaylığı süreci başladı. İlk meclis üyesi aday adaylığı başvurusunu ilçe yönetimimizden Sedat Temel ağabeyimizden almak benim için çok önemli. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum” diye konuştu.

MHP BENİM ÖZÜM

Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Sedat Temel ise, Türklük bilinci ve şuuruyla hareket ettiğini söyledi. Temel, “Geçmişte gazetecilik yaptığım için biraz geri planda durmayı tercih etmiştim; ama davmadan hiçbir zaman vazgeçmedim. Milliyetçi Hareket Partisi benim özüm. Son yıllarda MHP Aksu İlçe Teşkilatı’nda görev alma onurunu yaşadım. Şimdi de teşkilatımız ve Genel Merkezimizin takdiriyle meclis üyesi olarak görev yapmak istiyorum. Geçmişime ve özüme dönerek, Türklük ruhu ve şuuruyla milletimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğim” dedi.

WhatsApp Image 2023-11-23 at 17.17.06

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM