Uno tutkunları Dokumapark’ta buluştu. Kepez Belediyesi ve Uno Club Antalya işbirliğiyle hafta sonu Dokumapark’ta  ‘UNOFEST 2023’ düzenlendi. Türkiye’nin dört bir tarafından gelen Uno tutkunlarının heyecanına Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de ortak oldu. Başkan Tütüncü, ‘UNOFEST 2023’ etkinliğine katılan araçları inceledi, her yıl güzel bir buluşmaya vesile olan Antalya FIAT Uno Club Başkanı Oktay Ceylan ve ekibine teşekkür etti.

DOKUMAPARK’TA HER YIL GÜZEL ETKİNLİKLER

Her sene olduğu gibi bu yılda güzel bir etkinlik düzenlendiğinin altını çizen Başkan Tütüncü, “Biz hayata tutkularıyla bağlı, hayatın güzelliklerini yaşamayı bilen ve bu çerçevede kendine yeni yeni dostlar arkadaşlar edinen dostlarımızla hayatı paylaşmayı çok seviyoruz. Bu etkinlikte hayatın içinde bir tat, bir doku, farklı bir renk, farklı bir güzellik anlamında değerlendirilmeli… 7 senedir Uno kulübümüz bu etkinliklerini gerçekleştiriyor. Dokuma’da bugüne kadar nice güzel etkinlikleri gerçekleştirdik. Hayata tutkularıyla bağlanan bütün hemşehrilerimizin, sevgili gençlerimizin her zaman yanındayız. “dedi.

Sizlerin sayesinde iyiler kazanacak Sizlerin sayesinde iyiler kazanacak

Önümüzdeki günlerde Otomobil Festivali yapılacağını da bildiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 24 Eylül’de Otomobil Festivali’nde bütün otomobil guruplarını Dokumapark’ta ağırlayacaklarını da sözlerine ekledi.  

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM