Kamile Demiralp, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevinde bir yılı tamamlamış bulunmaktayım.  Bu zaman zarfında her zaman yanımda olan İl Kadın Kolları Başkanımız Ayşe Keyik Yılmaz'a, Kadın Kolları yönetimime, İlçe Başkanım Tevfik Fuat Cebeci ve yönetimine, kongre sürecinde ve sonrasında bana desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Halil Şahin’e, Teşkilat Sekreterimiz Eda Hanım’a ve mahalle başkanlarımıza teşekkür ediyorum.

Kaçağa izin yok Kaçağa izin yok

Bu süreçte Cumhurbaşkanımızın isteği üzerine çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmamak adına ziyaretler yaparken tanıştığım, güzel dostluklar kurduğum, burada isimlerini saymaya zamanımın yetmeyeceği tüm güzel insanlara teşekkür ediyorum. Beni evlerine kabul ederek kahvesini içtiğim, yemeğini yediğim herkese teşekkür ediyorum. Her çalışmada desteklerini esirgemeyen Kurşunlu Muhtarım Musa Dönmez ve eşine teşekkür ediyorum. Sık sık ziyaretlerine giderek gönül bağı kurduğum şehit ailelerine teşekkür ediyorum. Kalbimde her zaman özel bir yeri olacak engelli çocuklarımıza ve ailelerine teşekkür ediyorum. Davetime icabet ederek oğlumun düğününe gelen ve beni onurlandıran herkese teşekkür ediyorum.

Bu bir yıllık süre içerisinde elimden geldiğince benden istenenleri yerine getirerek, herkese yardımcı olmaya çalıştım. Bu süreçte yardım edemediğim herkesten özür diliyorum. Haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Benden önceki Kadın Kolları Başkanımız Saide Karataş başkanıma da çalışmaları ve emekleri adına teşekkür ediyorum. Bu bir yıllık görevim süresince partinin ilkeleri dahilinde elimden geldiğince çalışma yaparak Cumhurbaşkanımızın biz kadınlara olan güveniyle sahalarda gönüllere girmeye çalıştım. Bir yıldır yapmakta olduğum Kadın Kolları Başkanlığı görevimden mücbir sebepler nedeniyle istifa ettiğimi bildiriyorum".

Editör: Yağmur Naz Yıldırım