Şaibenin olduğu yerde yokuz Şaibenin olduğu yerde yokuz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, partisinin saha çalışmalarını hızlandırdığını ve mahalle ziyaretleri yaparak vatandaşın dertlerini dinlediklerini söyledi. Vatandaşların Aksu Belediyesi’nin çalışmalarından memnun olduğunu belirten Üstün, belediyeye ve Başkan Halil Şahin’e yönelik eleştirileri, “Meyve veren ağaç taşlanır” şeklinde yorumladı.

VATANDAŞIN SORUNU ASFALT

Mahalle muhtarlarının taleplerini dinlediklerini söyleyen Hasan Efe Üstün, “Geçtiğimiz hafta içerisinde üç mahallemizi ziyaret ettik. Bu hafta içerisinde de dört mahallemize daha ziyaretlerimiz olacak. Bu ziyaretlerde amacımız; mahalle muhtarlarının talep ve sıkıntılarını dinlemenin yanı sıra, partimize üye olan veya olmak isteyen vatandaşlarımızı ziyaret ederek gönüllerini almak. Aynı zamanda mahallelerimizdeki şehit ve gazi ailelerini de ziyaret ederek, onları unutmadığımızı gösteriyoruz. Önümüzdeki dönemde tüm mahallelerimizi ziyaret ederek süreci tamamlayacağız. Yaptığımız ziyaretlerde, vatandaşlarımızın en büyük sıkıntıyı yol konusunda yaşadığını, asfalt istediklerini görüyoruz. Bu problemi Aksu Belediyesi zaten çözüyor. Asfalt ihalesi yapıldı, hava şartlarının düzelmesinden sonra asfalt çalışması hızlı bir şekilde devam edecek” dedi.

MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR

Aksu Belediye Meclisi’nin ve Başkan Halil Şahin’in başarılı olduğunu ifade eden Hasan Efe Üstün, “Meclisimiz, Belediyemizin mülki amiri olan Halil Şahin’in emir ve komutasında çalışıyor. Başarılı ve kaliteli bir meclisimiz var. Halil Başkan’ın çalışmalarından da herkes memnun. Bunu sahada da görebiliyoruz. Ancak meclisin kalitesini bozmaya çalışanlar var. Zaman zaman Millet İttifakı meclis üyeleriyle sürtüşmeler yaşanıyor. Onlar muhalefet görevinde oldukları için, muhalefetliğini yapacak; ama ‘Meyve veren ağaç, her zaman taşlanır’. Ben, o gözle bakıyorum” ifadelerini kullandı.

Editör: Yağmur Naz Yıldırım