İYİ Parti Aksu İlçe Kongresi Macun Kapalı Pazaryeri’nde yapıldı. Kongreye İYİ Parti Antalya Milletvekilleri Feridun Bahşi ile Hasan Subaşı, İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Aksu Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

IMG_5144

ADAYLARDAN DEMOKRASİ VURGUSU

Üç adayın yarıştığı kongrede; Recep Bal sarı, İbrahim Ekici beyaz, Zeki Özbey ise mavi listeyle yarıştı. Oy verme işlemi öncesinde ayrı ayrı söz alan adaylar, demokrasi vurgusu yaparak kazananın Aksu ve İYİ Parti olacağını ifade etti. İl Başkanı Mehmet Başaran ise yarışan tüm adaylara başarılar dileyerek; geçmiş dönemde görev alan tüm yöneticilere teşekkür etti, yeni dönemde görev alacak yöneticilere ise başarılar diledi.

Üç sandıkta kullanılan 387 geçerli oyun 230’unu alan mevcut başkan Recep Bal, yeniden başkanlığa seçildi. İbrahim Ekici 134, Zeki Özbey ise 23 oy aldı.

IMG_5157

IMG_5135

İKTİDAR YOLUNDA YÜRÜYORUZ

Başkan Recep Bal, kongre sonrası yaptığı açıklamada kongrelerin parti içerisinde bir demokrasi şöleni olduğunu söyledi. Bal, “Partimiz her geçen gün daha da büyüyor. İktidar yolunda yürüyoruz. Önce genel seçimde, sonra yerel seçimde İYİ Parti’nin güneşli bayrağını önce belediyenin burçlarına, ardından Ankara’ya dikeceğiz” şeklinde konuştu.

Şaibenin olduğu yerde yokuz Şaibenin olduğu yerde yokuz

IMG_5165

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM