İftar yemeğine Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Ferhat Aksoy ve yönetimi, Döşemealtı Ülkü Ocakları Başkanı Batuhan Karakuş ve yönetimi, Manavgat Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Özçelik ve yönetimi, MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün ve yönetimi, MHP Meclis Üyeleri Turan Alma, Ali Alpay Bilge, Kemal Kara, Emin Çağlar ve Osman Sarı ile çok sayıda misafir katıldı.

SİZLERLE OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM

Kent Konseyi’nin Genel Kurulu yapıldı Kent Konseyi’nin Genel Kurulu yapıldı

İftar yemeğinin ardından konuşan Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Ferhat Aksoy, iftar yemeğinde bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu söyledi. Aksoy, “Ülkü Ocakları Aksu İlçe Başkanlığı’nın şehit ve gazi ailelerine yönelik düzenlediği iftarda sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyorum. Başta Aksu Ocak Başkanımız olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ederim. Allah kabul etsin” şeklinde konuştu.

SOFRAMIZ VE GÖNLÜMÜZ AÇIK

Ülkü Ocakları Aksu İlçe Başkanı Hüseyin Emre Aydoğan ise şehit ve gazi ailelerinin baş tacı olduğunu söyledi. Aydoğan, “Şehit ve gazi ailelerine gönlümüz ve soframız her zaman açık. Soframızı şereflendirdikleri için kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

IMG_2118

IMG_2129

IMG_2127

Editör: Yağmur Naz YILDIRIM